Boşanma Avukatı Seçimi

Evlilikler de boşanma durumları ülkemizde bir çok çiftin başına gelebilecek olaydır. Boşanmalar da her zaman iki tarafın karşılıklı istemesi tek celsede boşanma gerçekleşebilir.  Ancak bazı durumlarda davalar yıllarca sürebilir. Yıllarca boşanmak istediği halde, karşı tarafa ulaşamadığı için boşanmayı bir türlü başaramayan kişiler de vardır. Bir başka ihtimal ise mal paylaşımı konusunda anlaşmazlık olması durumudur.

Boşanma avukatı seçerken dilkkat etmeniz gereken konu daha önce avukatınızın sizden önceki girdiği davalarda gösterdiği çabasıdır. sizi en iyi şekilde temsil etmesi ve boşanmayı en kısa sürede sonuca ulaştırabilmesi için deneyimi ve bilgi birikimi olması süreci hızlandıracaktır. Boşanma konusunda Türkiye verilerine bakacak olursak Boşanmaların 2016 yılında %39,1’i evliliğin ilk 5 yılı, %21’i ise evliliğin 6-10 yılı içinde gerçekleştiği belirtilmiş.

Boşanma avukatı konusunda sitemizi incelediğiniz takdirde boşanma konusunda ne kadar deneyim ve bilgi birikimini görebilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler ile avukatınıza daha fazla bilgi verebilir ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını da alabilirsiniz.

Ek Resimler

Bu içerik 12.09.2017 tarihinde yayınlandı ve toplam 694 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler